Opti
Meie tööpõhimõtted
Indrek Rahi
Martin Tiidelepp
Triinu Praks
Kaido Kubri
Kasutaja
Salasõna

Kaido Kubri

kaido@optipartners.net

51 19 861

 

Mulle meeldib õppida uusi asju. See ei olnud alati niimoodi. Oma loomult olen pigem olnud säilitaja ning inimene, kellele meeldib, kui asjad on nii, nagu nad on. Üks minu elu suurimaid "avastusi" oli mõistmine, et paigalseisu ei ole tegelikult olemas -- on kas areng või on taandareng. Ja areng on palju lõbusam.

 

Olen nii õpilase kui ka koolitajana olnud koolitusvaldkonnas viimased kaheksa aastat. Puutusin DISC mudeliga esimest korda kokku 2003 aastal. Sellest ajast saadik on selle mudeli põhitõed aidanud mul mõista ennast ja teisi.

 

2008 aasta lõpus tegin otsuse hakata tegema koostööd kaua-aegse sõbra ja mõttekaaslase Indrek Rahiga, kes on Eestis üks juhtivaid DISC- mudeli koolitajaid.

 

Elan Tartumaa metsas ja meie peres kasvab väike poeg.

 

Minu PPA® profiilist võib välja lugeda, et tasakaalukas ja usaldusväärne, väga kannatlik ja visa. Olen järjekindel töötegija, kellele meeldib, kui töö edeneb. Olen pigem vaikne ja endassetõmbunud, mida võidakse ekslikult pidada osavõtmatuseks. Kaldun vältima kiiret otsustamist, tahan enne koguda otsust toetavaid andmeid. Hindan inimestes siirust, ausust ja otsekohesust.

 

OPTI tähendab minu jaoks võimalust luua omaenda elu - just selliseks, nagu mina tahan, et ta oleks. Usun, et kui me kõik järgime oma sisemist häält, siis elame palju avatumas, armastavamas ja arenevamas maailmas, kus on kõike piisavalt kõigile.